Mapa strony

Juniorzy młodsi lepsi od Miedzi

Kolejną wygraną zanotowali juniorzy młodsi Górnika Polkowice. W Lidze Wojewódzkiej nasz zespół pokonał swoich rówieśników z Miedzi Legnica 3:1. Mniej szczęścia mieli nasi młodzicy u-11, którzy w Lidze Okręgowej ulegli Orli Wąsosz 2:8.

 

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – trener Grzegorz Karmelita
Górnik Polkowice – Miedź Legnica 3:1
Bramki dla Górnika: Mazurowski 2, Leśniewski 1

Skład Górnika : Szwaj, Marciniak, Kuriata, Bukatowicz, Hoja, Szwedo, Kasprzyszak, Włodarczyk, Zajączkowski, Korzepa, Mazurowski. Ponad to grali: Leśniewski, Figas, Bańka, Kisiecki, Adamek, Strzemski

Trener Grzegorz Karmelita: Chcę serdecznie podziękować mojemu zespołowi za walkę bo to jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Graliśmy w piłkę zwłaszcza w pierwszej połowie, druga odsłona była trudniejsza i tego się spodziewaliśmy. Wygrana bardzo cieszy w kontekście najbliższego meczu z Polonią Świdnica. Mamy tydzień czasu na spokojną pracę.

Liga Okręgowa Młodzików – trener Marek Nowak
Górnik Polkowice – Orla Wąsosz 2:8 (1:2)
Bramki dla Górnika: Łukasik 2

Skład Górnika: Rekis, Kordyka, Bonifaczuk, Sadowski, Kordek, Kureń, Rafałowicz, Wołoszyn, Romański, Ściana, Zybaczyński, Bryl, Łukasik.

Trener Marek Nowak: Pomimo niekorzystnego wyniku jestem bardzo dumny z chłopaków, ponieważ widać było duże zaangażowanie i sportową walkę do ostatniego gwizdka. Jest to kolejna lekcja z której postaramy się wyciągnąć odpowiednie wnioski do dalszej pracy.