Mapa strony

Turnieje – młodzież – 2017 rok

WYKAZ MECZÓW

MISTRZOWSKICH  I SPARINGOWYCH

rozegranych przez zespoły młodzieżowe

w terminie od 02.01 – 30.06.2017 r.

 

Data meczu Miejscowość,

w której rozgrywany był mecz

 

Rodzaj meczu

Przeciwnik
JUNIOR MŁODSZY – LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
04.02.2017 Trutnov Sparingowy MFK Trutnov
22.02.2017 Lubin Sparingowy Zagłębie Lubin
24.02.2017 Głogów Sparingowy Chrobry Głogów
26.02.2017 Legnica Sparingowy Miedź Legnica
28.02.2017 Głogów Sparingowy Chrobry Głogów
18.03.2017 Polkowice Mistrzowski MKS Oława
25.03.2017 Dzierżoniów Mistrzowski Lechia Dzierżoniów
09.04.2017 Ząbkowice Śląskie Mistrzowski Orzeł Ząbkowice Śląskie
13.04.2017 Polkowice Mistrzowski Parasol Wrocław
19.04.2017 Polkowice Mistrzowski Zagłębie Lubin
23.04.2017 Świdnica Mistrzowski Polonia-Stal Świdnica
29.04.2017 Wrocław Mistrzowski Śląsk Wrocław
04.05.2017 Polkowice Mistrzowski Konfeks Legnica
06.05.2017 Polkowice Mistrzowski Chrobry Głogów
13.05.2017 Wrocław Mistrzowski Ślęza Wrocław
24.05.2017 Polkowice Mistrzowski FC Wrocław Academy
31.05.2017 Nowa Ruda Mistrzowski Piast Nowa Ruda
04.06.2017 Wałbrzych Mistrzowski Górnik Wałbrzych
TRAMPKARZ 2002/2003 – KLASA OKRĘGOWA TRAMPKARZY (do 30.06.2017)
04.02.2017 Nachod Sparingowy FK Nachod
11.03.2017 Przylep Sparingowy Falubaz Zielona Góra
01.04.2017 Polkowice Mistrzowski Odra Ścinawa
08.04.2017 Prochowice Mistrzowski Prochowiczanka Prochowice
12.04.2017 Polkowice Sparingowy Falubaz Zielona Góra
22.04.2017 Polkowice Mistrzowski Chrobry Głogów
28.04.2017 Polkowice Mistrzowski AMICO Lubin
03.05.2017 Legnica Mistrzowski Konfeks Legnica
06.05.2017 Polkowice Mistrzowski Iskra Kochlice
13.05.2017 Chojnów Mistrzowski Chojnowianka Chojnów
27.05.2017 Chocianów Mistrzowski Stal Chocianów
03.06.2017 Polkowice Mistrzowski Pogoń Góra
10.06.2017 Wąsosz Mistrzowski Orla Wąsosz
MŁODZIK 2004  – LIGA DOLNOŚLĄSKA MŁODZIKÓW (do 30 06.2017)
18.01.2017 Lubin Sparingowy Falubaz Zielona Góra
21.01.2017 Opole Sparingowy Odra Opole
04.02.2017 Nachod Sparingowy FK Nachod
02.03.2017 Głogów Sparingowy Chrobry Głogów
18.03.2017 Wrocław Mistrzowski Śląsk Wrocław
30.03.2017 Jelenia Góra Mistrzowski Chojnik Jelenia Góra
15.04.2017 Polkowice Mistrzowski Górnik Wałbrzych
22.04.2017 Głogów Mistrzowski Chrobry Głogów
26.04.2017 Polkowice Mistrzowski FC Wrocław Academy
13.05.2017 Świdnica Mistrzowski Polonia-Stal Świdnica
21.05.2017 Polkowice Mistrzowski Zagłębie Lubin
27.05.2017 Lubin Mistrzowski Zagłębie II Lubin
10.06.2017 Polkowice Mistrzowski Miedź Legnica
14.06.2017 Oława Mistrzowski MKS Oława
17.06.2017 Wrocław Mistrzowski WKS Śląsk Wrocław
MŁODZIK 2005  – KLASA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW (do 30.06.2017)
15.03.2017 Chobienia Sparingowy Odra Chobienia
08.04.2017 Polkowice Mistrzowski Zagłębie Lubin III
29.04.2017 Polkowice Mistrzowski Zagłębie Lubin
06.05.2017 Wąsosz Mistrzowski Orla Wąsosz
22.05.2017 Ścinawa Mistrzowski Odra Śconawa
27.05.2017 Polkowice Mistrzowski Pogoń Góra
03.06.2017 Polkowice Mistrzowski KS II Polkowice
10.06.2017 Polkowice Mistrzowski Chrobry Głogów
MŁODZIK 2006 I– KLASA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW (do 30.06.2017)
07.03.2017 Głogów Sparingowy Chrobry Głogów
08.04.2017 Polkowice Mistrzowski Zagłębie Lubin II
26.04.2017 Polkowice Mistrzowski Pogoń Góra
10.05.2017 Głogów Mistrzowski Chrobry Głogów
27.05.2017 Polkowice Mistrzowski Odra Ścinawa
01.06.2017 Wąsosz Mistrzowski Orla Wąsosz
03.06.2017 Polkowice Mistrzowski KS I Polkowice
10.06.2017 Lubin Mistrzowski Zagłębie Lubin
Ilość meczów mistrzowskich  w Polkowicach 23
Ilość meczów mistrzowskich na wyjeździe 24
Ilość meczów sparingowych i turniejowych w Polkowicach 1
Ilość meczów sparingowych i turniejowych na wyjeździe 13
Razem: 61